Close Menu
Ekspanzija.com
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • JANJA EVENTS Ogroman interes koji ruši kapacitete: ‘Exit’ premalen za “Summer Fusion 2026”?
    • Natalija čekala 15 godina na “Krzno”, i dobila ga džabe! Pjevačica grupe “Trik FX” progovorila o prijateljstvu na estradi, ko od kolega najbolje prolazi na terenu
    • Od „Zvezda Granda“ do balkanske Adele: Put do vrha Lidije Janković
    • Narodni spektakl u Austriji: Viki Miljković, Rade Lacković i Nermin Handžić stižu u Attnang-Puchheim!
    • Skandal za skandalom u bh. diplomatiji: Ko štiti Admira Atovića? Konaković ili ipak neko drugi?
    • Od ideje do uspjeha: Milica i Miloš Vujčić osvajaju noćni život u Lindauu
    • “Noću smo trčali preko piste da bismo stigli na Evroviziju”: Muhamed Fazlagić Fazla otvorio dušu uz Miljacku
    • Zagrepčanin dao srce narodnjacima: Marino Đuran voli Cecu i Marinka, a na pjesmama Asima Bajrića i Bekija Bekića uzeo enorman bakšiš
    Ekspanzija.comEkspanzija.com
    • Početna
    • Aktuelno
    • Showbiz
    • Muzika
    • Dijaspora
    • Sport
    • Kultura
    • Život
    • Intervju
    • Koncerti
    • Zanimljivosti
    • Video
    Ekspanzija.com
    Home»Aktuelno»Enela Palavra s Alenom Islamovićem zasjenila i Indiru Radić: Hoće li „Nije mi dobro“ „uništiti“ i „Lopova“
    Aktuelno

    Enela Palavra s Alenom Islamovićem zasjenila i Indiru Radić: Hoće li „Nije mi dobro“ „uništiti“ i „Lopova“

    09/04/20192 Mins Read
    Podijelite
    Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Copy Link

    Enela Palavra, mlada djevojka bosanskih korijena koja živi u Americi, na dobrom je putu da za vrlo kratko vrijeme zablista u samom estradnom vrhu. Za to ima sve predispozicije…

    Još prije nekoliko godina, kada se otisnula u estradne vode, pjesmama koje su uvijek pratili visokobudžetni spotovi, ova atraktivna djevojka pokazala je da itekako može parirati kolegama sa daleko više radnog/estradnog staža od nje. Mada živi i radi u Americi, ponosna je na to što će za nju uvijek prvo reći da je bosanska pjevačica s američkom adresom. Svakako da će Enelino bitisanje pod estradnim nebom itekako uljepšati odnosno obogatiti estradnu scenu.

    Uz nekoliko dueta koje je do sada snimila, a od kojih treba naglasiti one koje je radila sa Selmom Bajrami „Mlađe, slađe“, „Vatra s vatrom“, koji je snimila s Nemanjom Stankovićem… ova lijepa djevojka ovih dana završila je dugo najavljivani duet sa Alenom Islamovićem pod nazivom “Nije mi dobro”.

    – Enela je jako perspektivna mlada pjevačica. Smatram da njenim pojavljivanjem estradna scena dobiva zaista puno. Ona je spoj ljepote u svakom smislu. Muzički je itekako obrazovana, lijepo pjeva, fatnastično izgleda na sceni, kojom odlično vlada… Kao stvorena je za estradu – kazao je Alen Islamović prije nekoliko mjeseci kada je tek snimao svoj dio pjesme za duet koji su završili.

    Njihova zajednička pjesma je samo početak nove saradnje. Tako će uskoro Islamović imati svoj 40-minutni muzički šou na velikom koncertu koji će se desiti u Vodicama. Baš je Enela njegova specijalna gošća. Tamo će s njim otpjevati duet koji su snimili, kao i njegov veliki hit “Lopov”, koji je ranije snimio sa Indirom Radić.

    – Pjesma je jako dobra, mladalačka, klubska… Drago mi je da se i Alenu dopala kada je dobio tekst, a sigurna sam da će jako dobro reagirati i publika – dodaje nam Enela, naglašavajući kako ovih dana snimaju spot za duet “Nije mi dobro”.

    Pjevački potencijal u Eneli nije prepoznao samo Islamović već i Enes Begović. On se nalazi na Turneji u Americi u okviru koje je održao i koncert u Njujorku.

    Ono što je posebno Eneli drago je činjenica je ju je publika odlično prihvatila na zajedničkom nastupu sa popularnim Visočakom.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Tumblr Email Copy Link

    Povezane objave

    Natalija čekala 15 godina na “Krzno”, i dobila ga džabe! Pjevačica grupe “Trik FX” progovorila o prijateljstvu na estradi, ko od kolega najbolje prolazi na terenu

    18/03/2026

    Od „Zvezda Granda“ do balkanske Adele: Put do vrha Lidije Janković

    12/03/2026

    Narodni spektakl u Austriji: Viki Miljković, Rade Lacković i Nermin Handžić stižu u Attnang-Puchheim!

    10/03/2026
    Nove vijesti

    JANJA EVENTS Ogroman interes koji ruši kapacitete: ‘Exit’ premalen za “Summer Fusion 2026”?

    17/04/2026

    Natalija čekala 15 godina na “Krzno”, i dobila ga džabe! Pjevačica grupe “Trik FX” progovorila o prijateljstvu na estradi, ko od kolega najbolje prolazi na terenu

    18/03/2026

    Od „Zvezda Granda“ do balkanske Adele: Put do vrha Lidije Janković

    12/03/2026

    Narodni spektakl u Austriji: Viki Miljković, Rade Lacković i Nermin Handžić stižu u Attnang-Puchheim!

    10/03/2026
    O nama
    Tagovi
    Adin Paro Admir Atović Almir M % Tribun band Armin Kurtović Bajro Planjanin beslic centar crvena Crvena jabuka Denial Ahmetović Džemo Hru Džemo Novaković Elvir Šendro Emina Jahović Emir Đulović fizioterapije halid Hamza Kurtović Haris Berković Hercegovina Ivan Stanić jabuka Kemal Hasić kostobolja Lidija Janković magistar Maino Đuran Mile Kitić Milica i Miloš Vujičić Minela nezirović Mirza Delić mostar Muhamed Fazlagić Fazla Muhamed Čengić Čenga na Nermin Handžić Rade Šerbedžija Rehabilitacioni Riad Dubičić Saša Lazić Sejo Kalač slider Viki Miljković Vlatko Glavaš Život
    WEB Development KGDevs.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Enabled!
    Ad Blocker Enabled!
    Naša web stranica funkcionira prikazivanjem online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.